Przejdź do treści

Czas oczekiwania na przelew od firmy pożyczkowej ?

Nieprzewidziane i nagłe wydatki, rachunki czy sytuacje życiowe sprawiają, że wiele z nas poszukuje szybkiej pożyczki bądź chwilówki. W takiej chwili zastanawiamy się, ile przyjdzie nam czekać na otrzymanie gotówki, papierowej bądź elektronicznej i co wpływa na ten czas oczekiwania. Wiele firm pożyczkowych, w zależności od swojej polityki, przyciąga hasłami typu: „Pożyczka od zaraz” bądź „Gotówka w 15 minut”.

Na rynku istnieją również firmy, dzięki którym przyjdzie nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na pieniądze nawet kilka dni roboczych. Warto przyjrzeć się różnym ofertom, w szczególności gdy pożyczone pieniądze są ostatnią deską ratunku i bardzo zależy nam na czasie. Jeśli potrzebujemy szybkiej gotówki, warto zapoznać się z bogatą ofertą chwilówek, które zapewnią szybki jej zastrzyk,
w przeciwieństwie do wielu tradycyjnych firm pożyczkowych.

Czy można przyspieszyć otrzymanie pożyczki?

Niestety już po wysłaniu wniosku, potencjalny pożyczkobiorca, ma niewielki wpływ na czas jego weryfikacji przez instytucję finansową oraz szybkość otrzymania przelewu. Istnieją jednak sposoby, aby maksymalnie przyspieszyć tą procedurę. Jeżeli szczególnie zależy Ci na czasie, a w przypadku niewielkich sum zazwyczaj chodzi o szybkie pieniądze, warto abyś zastosował kilka cennych rad.

Co powinieneś zrobić, aby jak najszybciej otrzymać pożyczkę?

  • Sprawdź instytucję udzielającą pożyczki i wybierz najlepszą opcję – bywa, że firmy pożyczkowe, chcąc zachęcić potencjalnego pożyczkobiorcę, oferują pożyczkę w kilkanaście minut/ kilka godzin/ dzień lub dwa. Takie krótkie okresy oczekiwania są wśród klientów bardzo atrakcyjne.
  • Wypełnij wniosek jak należy – ważne, aby przy wypełnianiu wniosku, z twojej strony nie było błędów. Upewnij się, że wniosek został prawidłowo sporządzony. Ewentualne nieścisłości wydłużą czas oczekiwania.
  • Złóż wniosek w odpowiednim czasie – najlepiej abyś zrobił to w godzinach porannych i w dni robocze. Wtedy istnieje możliwość, że wniosek zostanie rozpatrzony jeszcze tego samego dnia.
  • Bądź w kontakcie z pożyczkodawcą – po złożeniu wniosku nie zapomnij zaglądać na pocztę internetową i na telefon, tak abyś przypadkiem nie przeoczył informacji od pożyczkodawcy.
  • Możesz sprawdzić czy posiadać konto bankowe w tej samej instytucji bankowej – jeżeli firma udzielająca pożyczek ma konto bankowe w tym samym banku co ty, istnieją duże szanse, że przelew przyjdzie bardzo szybko.

 

POLECAMY RÓWNIEŻ : Czym jest NRB ?

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Więcej Pożyczek - Zapisz Się !

Wysyłamy tylko najnowsze promocje i oferty darmowych pożyczek.
Nie trać czasu na szukanie, zapisz się i otrzymuj najlepsze oferty już dziś.

Dlaczego My ?

0

UDZIELONYCH POŻYCZEK

0

OFERT POŻYCZKOWYCH

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

moneyfox pożyczki

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie Zapraszamy !

4.3/5 - (3 Głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *