Przejdź do treści

Bancovo

bancovo pożyczki na raty ranking
Jakość usługi 95%
Przyznawalność 87%
Ocena kontaktu z klientem 86%
Nasza Ocena 90%

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat 
Okres : od 3 do 120 miesięcy
Zakres pożyczki: od 500 zł do 200 000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                          
– Dowód osobisty,

– Konto bankowe,
– Adres email,
– Telefon komórkowy,                                  
– Polskie obywatelstwo,
– Adres zamieszkania na terenie PL    

Zalety:
– Choć jest to młody podmiot, to stoi za nim bank o ugruntowanej pozycji.
– Jasno podane warunki uzyskania pożyczki.
– Przejrzysta, bardzo dobrze rozplanowana witryna internetowa.
– Czytelnie przedstawione informacje co do dostępnych pożyczek.
– Możliwość uzyskania różnych produktów finansowych – także kredytów bankowych.
– Szerokie kryteria wiekowe – od 18 do 80 lat.

Wady:
– Bancovo to jedynie pośrednik finansowy.
– Mało przejrzyście rozpisane koszty pożyczki.

bancovo pożyczki na raty ranking

3 – 120 miesięcy

Okres Spłaty

Kwota Pożyczki

500 – 200.000 zł

4.88/5
4.9/5

2924 osób wybrało tę ofertę

Bancovo :

Z początkiem 2018 roku w polskiej sieci internetowej pojawiła się nowa platforma – Bancovo, dostępna pod adresem Bancovo.pl. To pierwsza w Polsce w pełni cyfrowa platforma służąca do porównywania ze sobą kredytów i pożyczek. Jednakże nie można powiedzieć, że jest zwykłą porównywarką cenową, jakich w internecie bez wątpienia nie brakuje.

Bancovo jest cyfrową platformą pośrednictwa finansowego, która pozwala na uzyskanie przez klientów dostępu do rzeczywistych i aktualnych ofert wielu banków oraz firm pożyczkowych.

Warto podkreślić, że inwestorem platformy Bancovo jest Alior Bank, mający ugruntowaną pozycję na polskim rynku bankowym. Alior Bank zainwestował w Bancovo aż 30 mln zł. Właścicielem marki Bancovo nie jest jednak Alior Bank, ale spółka NewCommerce Services.

To unikatowe rozwiązanie polegające na tym, że Bancovo jest platformą w pełni transakcyjną. Pozwoli więc nie tylko na porównanie kosztów kredytów lub pożyczek, ale również dzięki integracji z systemami partnerów spółek umożliwia otrzymanie kredytu w zaledwie kilka minut, i to przez internet.

Jakie są zasady ?

Początkowo Bancovo miało w swojej ofercie głównie pożyczki gotówkowe, oferowane we współpracy z czterema instytucjami finansowymi: Inbankiem, Alior Bankiem, Takto Finanse i SuperGroszem. Dziś jest już inaczej. Platforma została zintegrowana z wieloma bankami i firmami pożyczkowymi.

Za każdym razem, gdy klienci korzystają z platformy Bancovo.pl, widzą jedynie rzeczywiste oferty kredytów bankowych i pozabankowych. Nie są to reklamy i przykłady reprezentatywne, jak w przypadku standardowych porównywarek. Dlatego opinie o Bancovo są wśród użytkowników tej platformy znakomite. Rzeczywiście bowiem pomaga ona w wyborze najkorzystniejszej w danym momencie oferty.

Propozycje kredytów i pożyczek na platformie Bancovo porównywać może każdy użytkownik, za darmo i bez wynikających z tego zobowiązań. Jeśli któraś z ofert okaże się dla niego interesująca, może wybrać podpisanie umowy kredytowej lub pożyczkowej przez internet, bez konieczności wizyty w placówce, dzięki czemu skraca się znacznie czas wymagany do przelewu środków finansowych na konto bankowe kredytobiorcy.

Otrzymanie pożyczki za pomocą Bancovo to proces składający się z kilku prostych etapów:

 • Ustalenie kwoty pożyczki oraz czasu spłaty. Pierwszym krokiem do pożyczki w Bancovo jest określenie kwoty i okresu spłaty, które nas interesują. Służy do tego kalkulator znajdujący się na stronie głównej witryny. Wybrane parametry potwierdzimy klikając przycisk “Złóż wniosek”. Co podkreśla Bancovo, etap ten jest darmowy i nie pociąga za sobą zobowiązań.
 • Wypełnienie formularza rejestracyjnego Przejście do faktycznego wniosku pożyczkowego poprzedzone jest krótką rejestracją. Konieczne będzie podanie imienia, nazwiska, adres e-mail oraz numeru telefonu.
 • Złożenie wniosku. W kolejnym kroku będziemy mogli dopasować ofertę do swoich potrzeb. W tym celu zostaniemy poproszeni o podanie najważniejszych danych identyfikacyjnych (m.in. numeru PESEL, numeru i serii dowodu) oraz informacji na temat swojej sytuacji finansowej.
 • Przyznanie pożyczki. Partnerzy pośrednika, na podstawie przekazanych informacji dokonają oceny zdolności kredytowej. Następnie Bancovo przekaże Ci najlepsze oferty pożyczek, z których możesz skorzystać. Podejmując decyzję pamiętaj, że niektórzy pożyczkodawcy mogą na tym etapie poprosić Cię o dostarczenie dodatkowych dokumentów.
 • Weryfikacja tożsamości i podpisanie umowy. Po wyborze interesującej Cię oferty będziesz zobowiązany do weryfikacji tożsamości za pomocą przelewu w wysokości 1 zł. Po poprawnym zweryfikowaniu Twoich danych, umowę będziesz mógł podpisać za pomocą SMSa.
 • Wypłata pieniędzy. W zależności od oferty i godzin pracy pożyczkodawcy pieniądze trafią do Ciebie najpóźniej w następnym dniu roboczym, przy czym często przelew dociera jeszcze tego samego dnia.
 

Najczęstsze Pytania

Jak działa platforma Bancovo ?

 
 • Dostajesz konkrety a nie reklamy
 

Naszymi Partnerami są tylko sprawdzone banki i firmy pożyczkowe. Oferty, które u nas otrzymasz pochodzą bezpośrednio od nich. To co zobaczysz na ekranie komputera czy telefonu, po wypełnieniu wniosku, nie będzie reklamą, ale konkretną propozycją przygotowaną tylko dla Ciebie.

 • Nie bierzemy od Ciebie ani grosza prowizji!

Masz to Bancovo. Z platformy pożyczkowej Bancovo korzystasz zupełnie za darmo. Wynagrodzenie jakie otrzymujemy za naszą pracę w żaden sposób nie wpływa na koszt Twojej pożyczki.

 • Oszczędzamy Twój czas i pieniądze

Oczywiście możesz pójść lub zadzwonić do kilku banków i firm pożyczkowych – jeśli lubisz tracić czas. Zanim to zrobisz pamiętaj, że platforma kredytowa Bancovo może Cię w tym wyręczyć. U nas otrzymasz uporządkowany wykaz ofert w kilka minut i podpowiemy Ci, która z nich jest najtańsza, abyś wybrał najlepiej! Gotówka wpadnie prosto na Twoje konto. Możesz ją mieć praktycznie od ręki!

 • U nas jeden wniosek oznacza wiele ofert

Nasz wniosek jest dopasowany do wymagań wielu banków i firm pożyczkowych. W trakcie wypełniania wniosku prosimy Cię o podanie różnych danych. Potrzebujemy ich po to, aby banki lub firmy pożyczkowe mogły przygotować dla Ciebie rzetelną odpowiedź. Wystarczy tylko jeden wniosek na platformie Bancovo, aby otrzymać wiele propozycji różnych pożyczek i kredytów.

 • Zapewnimy Ci bezpieczne finansowanie

W naszym wniosku nie prosimy Cię o nic więcej, ponad to, o co poprosiłby Cię bank czy firma pożyczkowa. Wszystkie dane jakie nam powierzasz są chronione i przechowywane w bezpieczny sposób. Należymy do Alior Bank, jednego z największych banków w Polsce i gwarantujemy utrzymanie standardów bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Opinia o Pożyczkodawcy

Staszek J.
Staszek J.
Czytaj więcej
To co trzeba przyznać to fakt, że decyzja kredytowa przyznawana jest w kilka minut, a przez fakt, że firma nie sprawdza bazy BIK każdy ma szansę na pożyczkę u nich!!! Polecam bardzo!
Nieznany
Nieznany
Czytaj więcej
Dobra pożyczka 🙂
Daniel K.
Daniel K.
Czytaj więcej
Oferta jest idealna. Przyznano mi tutaj pożyczkę bez żadnych problemów w kwocie o jaką wnioskowałam, pomimo umowy o dzieło.
Anonim
Anonim
Czytaj więcej
Może byc 🙂
Marzena
Marzena
Czytaj więcej
Śmiało mogę polecic pozyczkodawcę ! Szybko , sprawnie i bez komplikacji !
Poprzedni
Następny

Kontakt

Dane kontaktowe :

Dokładna nazwa firmy: NewCommerce Services Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Łopuszańska 38D, Warszawa
 
E-mail: kontakt@bancovo.pl
WWW:  www.bancovo.pl
Telefon kontaktowy: 221004344
 
Godziny pracy: pn. – pt. 8:00 – 20:00
 
NIP: 5223035475
REGON: 362235866
KRS: 0000570731

Dlaczego My ?

0

UDZIELONYCH POŻYCZEK

0

OFERT POŻYCZKOWYCH

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

moneyfox pożyczki

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie Zapraszamy !

4.7/5 - (15 Głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *