Przejdź do treści

Finzmo

finzmo pożyczki
Umiejętność
Jakość usługi 90%
Umiejętność
Przyznawalność 91%
Umiejętność
Ocena kontaktu z klientem 86%
Umiejętność
Nasza Ocena 89%

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat 
Okres : od 3 do 48 miesięcy
Zakres pożyczki: od 2000 zł do 25 000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                          
– Dowód osobisty,

– Konto bankowe,
– Adres email,
– Telefon komórkowy,                                  
– Polskie obywatelstwo,
– Adres zamieszkania na terenie PL  

Zalety:

– Wnioskowanie o pożyczkę całkowicie online;
– Możliwość złożenia wniosku w weekendy i święta;
– Pożyczka od 18 roku życia;
– Pożyczka bez zastawu i poręczeń;
– Wygodny termin spłaty – do 48 miesięcy;
– Pożyczka na dowolny cel;
– Weryfikacja danych na różne sposoby;
– Pożyczka na dowód osobisty;
– Spłata pożyczki za pomocą przelewu;
– Minimum formalności;
– Wysoka kwota pożyczki ;
– Brak obowiązku posiadania telefonu komórkowego.

Wady:

– Pożyczkodawca wymaga pozytywnej historii płatności.

finzmo pożyczki

3 – 48 miesięcy

Okres Spłaty

Kwota Pożyczki

2000 – 25.000 zł

4.8/5
5/5

2114 osób wybrało tę ofertę

Finzmo :

Za pomocą platformy możemy aplikować o pożyczkę ratalną. Jest ona udzielana przez pożyczkodawców, którzy współpracują z Finzmo. Ofertę firm charakteryzuje bardzo wysoka kwota pożyczki. Wynosi ona aż 25 000 zł. Czas na jej spłatę to nawet 48 miesięcy. Dodatkowe pieniądze przyznawane są w ramach indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Pożyczkodawcy rozpatrując wnioski weryfikują podane w nich informacje. Dane pozyskują także z rejestrów dłużników, dlatego bardzo ważne jest to, aby zachować pozytywną historię kredytową.

Pamiętajmy, że nie musimy posiadać telefonu komórkowego, aby aplikować o dodatkowe pieniądze. Istnieją pożyczkodawcy, którzy akceptują posiadanie jedynie telefonu stacjonarnego. W takim przypadku weryfikacja tożsamości klienta odbywa się np. poprzez usługę Kontomatik. Wszyscy pożyczkodawcy wymagają jednak posiadania rachunku bankowego. To na niego zostanie wypłacona pożyczka. Co ważne, może się to odbyć nawet w dniu złożenia wniosku.

Finzmo przyjmuje zgłoszenia klientów przez 24h. Oznacza to, że nawet w niedzielę czy święta możemy przesłać swój wniosek do pożyczkodawców. Uzyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Koszty pożyczki w Finzmo

To, ile zapłacimy za pożyczkę wziętą przez Finzmo zależy od tego, która z firm współpracujących z tym pośrednikiem udzieli nam zobowiązania. Finzmo współpracuje z kilkunastoma firmami i do każdej z nich trafia jeden wniosek wypełniony przez klienta. Żadna z tych firm nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo, poniewaz Finzmo zbiera w swojej bazie pożyczkodawców, którzy udzielają szybkich pożyczek na raty. Darmowe oferty natomiast zawsze dotyczą chwilówek, chyba że dana firma posiada akurat promocję na pożyczki ratalne. Jeśli taka opcja będzie dostępna u któregoś pożyczkodawcy, konsultant Finzmo z pewnością nas o tym poinformuje. Koszty wzięcia pożyczki poprzez pośrednika Finzmo przez większość klientów określane są jako średnie lub niskie.

Jak wziąć pożyczkę w Finzmo?

Finzmo jako pośrednik nie udziela pożyczek. Umożliwia natomiast otrzymanie najlepszej dla klienta oferty bez konieczności wysyłania kilkunastu wniosków w różnie miejsca. Na portalu Finzmo wystarczy wypełnić jeden wniosek, który automatycznie trafi do wszystkich pracujących z tym pośrednikiem pożyczkodawców.

Aby otrzymać pożyczkę ratalną przez Finzmo, należy przede wszystkim wejść na stronę pośrednika i się na niej zarejestrować. Podczas wypełniania formularza zostaniemy poproszeni o takie dane, jak PESEL, imię i nazwisko oraz adres zameldowania. Zostaniemy także zapytani o nasze źródło dochodów oraz poproszeni o jego potwierdzenie. Finzmo wymaga zaświadczenia od pracodawcy lub aktu własności nieruchomości, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki. Nie trzeba jednak być zatrudnionym na umowę o pracę. Jeśli nasz dochód to np. świadczenia socjalne, to należy po prostu przedstawić odpowiednie dokumenty, aby pożyczkodawca miał pewność, że jesteśmy wypłacalni.

Po tym, jak wypełnimy formularz na stronie, w ciągu kilku minut zadzwoni do nas konsultant firmy Finzmo. Podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzi tzw. miękką weryfikację, która w żaden sposób nie obciąża zdolności kredytowej klienta. Po wstępnej weryfikacji klient musi już tylko czekać – teraz czas na wewnętrzne, szybkie procesy, które zaprowadzą go do otrzymania dodatkowych środków na konto. Konsultant Finzmo przedstawia klientowi wybrane i odpowiednie dla niego oferty, a ten musi już tylko zdecydować, którą wybiera. Po tym następuje przesłanie umowy na adres mailowy klienta, podpisanie jej i odesłanie jej skanu. Pieniądze z pożyczki wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Najczęstsze Pytania

Tak, użytkownik może zamiast tego podać numer telefonu stacjonarnego.

Aczkolwiek możliwości uzyskania pożyczki przez użytkownika są większe, jeśli ma on telefon komórkowy, ponieważ większość kredytodawców wymaga posiadania telefonu komórkowego, aby potwierdzić dane osobowe, pozostać w kontakcie i wysyłać wiadomości o wniosku klienta, nowych produktach, promocjach itd.

Tak. Jeśli wniosek o finansowanie zostanie zaakceptowany, pożyczkodawca będzie potrzebował numeru konta, na które wpłaci żądane środki.

I tak i nie. Aby uzyskać finansowanie online, użytkownik musi udowodnić posiadanie dochodów, czy to z zatrudnienia, czy też aktu własności. Kredytodawcy zazwyczaj chcą mieć pewność, że pożyczkobiorcy mają stałe źródło dochodów, aby mieć pewność, że wywiążą się ze swoich zobowiązań.

Tak. Podczas gdy niektórzy pożyczkodawcy mogą przeprowadzać kontrole kredytowe w biurach kredytowych, inni mogą przyznać pożyczkę bez względu na wszystko. Znajdziemy pożyczkodawcę, który nie wymaga posiadania korzystnej historii kredytowej i przedstawimy najbardziej dopasowaną ofertę do potrzeb klienta.
Pożyczki finansowe naszych partnerów są zabezpieczone przez dochód pożyczkobiorcy. Należy jednak pamiętać, że niski rating kredytowy i niewystarczające informacje kredytowe mogą mieć wpływ na kwotę pożyczki i warunki ofert oferowane przez kredytodawców.

Usługa Finzmo polega na wyszukiwaniu ofert pożyczek dla użytkowników, a proces analizy i zatwierdzenia Twojej aplikacji jest dokonywany przez pożyczkodawcę, który składa Ci ofertę. Każdy z nich ma z kolei swój własny proces akceptacji wniosków kredytowych.
Pożyczkodawca może przeanalizować historię kredytową, przeprowadzić analizę wypłacalności i sprawdzić klienta w agencji zajmującej się raportami kredytowymi. Przyczyna, dla której zgłoszenie klienta nie zostało zaakceptowane, może być udostępniona tylko przez pożyczkodawcę, którego klient wybrał i można się z nim swobodnie skontaktować.

Jeśli pozwalają na to przepisy państwowe, dana osoba może ubiegać się o tyle pożyczek w Finzmo, ile chce. Zatwierdzenia udzielają pożyczkodawcy, nie możemy więc powiedzieć z pewnością, czy i kiedy otrzymasz pieniądze.
Gwarantujemy jednak, że proces składania wniosku o pożyczkę będzie tak szybki, jak to możliwe. Gdy klient potwierdza swoją prośbę w Finzmo, pożyczkodawca zazwyczaj składa ofertę pożyczki w ciągu kilku minut i wypłaca środki w ciągu kilku godzin, jeśli prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie. W tym procesie mogą czasami występować wyjątki, ale nigdy nie będzie to więcej niż jeden pełny dzień roboczy.

Jeśli pożyczkobiorca potrzebuje przedłużenia terminu spłaty, to powinien skontaktować się ze swoim pożyczkodawcą. Należy pamiętać, że przedłużenie pożyczki może wiązać się z dodatkowymi opłatami i odsetkami.

Przed potwierdzeniem wniosku o finansowanie u pożyczkodawcy, który złożył Ci ofertę, uważnie przeczytaj zobowiązania umowne dotyczące opóźnienia lub niewywiązania się z płatności.
Różni się on dla każdego pożyczkodawcy, jednak pamiętaj, że spóźniona spłata kredytu może skutkować zgłoszeniem twojego nazwiska do agencji raportującej kredyty, a pożyczkodawca może skontaktować się z agencją windykacyjną lub podjąć inne kroki prawne w celu pobrania płatności.
Jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić pożyczki, to powinien jak najszybciej poinformować o tym pożyczkodawcę, aby zminimalizować szkody i uniknąć większych opłat.
Powtarzamy, że pożyczanie pieniędzy jest poważnym obowiązkiem, dlatego prosimy o ostrożność przy podejmowaniu decyzji o złożeniu wniosku.

Opinia o Pożyczkodawcy

Natasza WW.
Natasza WW.
Czytaj więcej
Wysokie kwoty i długi okres spłaty! Całkiem spoko oferta!
Sonik
Sonik
Czytaj więcej
Dobra pożyczka 🙂
Wiesiek P.
Wiesiek P.
Czytaj więcej
Nieterminowość w spłacaniu rat skutkuje większymi odsetkami i opłatami za czynności monitoringowe- otóż to! Właśnie dlatego nie polecam- bo czasami przez zupełny przypadek i zaniedbanie można sobie napykać biedy!
Alicja
Alicja
Czytaj więcej
Skorzystałam z tej oferty i nie było źle. Polecam, jak ktoś musi skądś szybko dostać kasiorkę.
Marek P.
Marek P.
Czytaj więcej
Dobry pożyczkodawca 🙂
Poprzedni
Następny

Kontakt

Dane kontaktowe :

Toom-Kooli 1
10130 Tallinn

Email: kontakt@finzmo.pl

Strona:  https://www.finzmo.pl

Godziny otwarcia Finzmo :

Poniedziałek – Piątek: 00:00-24:00
Sobota – Niedziela: 00:00-24:00

Dlaczego My ?

0

UDZIELONYCH POŻYCZEK

0

OFERT POŻYCZKOWYCH

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

moneyfox pożyczki

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie Zapraszamy !

4.5/5 - (8 Głosów)