Przejdź do treści

MoneyGuru

moneyguru
Umiejętność
Jakość usługi 95%
Umiejętność
Przyznawalność 87%
Umiejętność
Ocena kontaktu z klientem 86%
Umiejętność
Nasza Ocena 93%

Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat 
Okres : od 1 do 60 miesięcy
Zakres pożyczki: od 100 zł do 50 000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                          
– Dowód osobisty,

– Konto bankowe,
– Adres email,
– Telefon komórkowy,                                  
– Polskie obywatelstwo,
– Adres zamieszkania na terenie PL    

Zalety:
– Algorytmy firmy wybierają najtańszą i najbardziej dopasowaną do wymagań klienta ofertę
– Kwota pożyczki od 100 zł do 50000 zł
– Usługa MoneyGuru jest całkowicie bezpłatna dla użytkowników
– Szybkie przyznanie decyzji udzielenia pożyczki

Wady:
– Klienci są sprawdzani w rejestrze dłużników.

moneyguru

1 – 60 miesięcy

Okres Spłaty

Kwota Pożyczki

100 – 50.000 zł

4.9/5
4.9/5

924 osób wybrało tę ofertę

MoneyGuru:

Money Guru – Internetowy pośrednik finansowy, dzięki któremu użytkownik może ubiegać się o pożyczkę w wysokości do 10 000 zł. Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie 3 minuty. Podane informację są przetwarzane w celu dopasowania profilu pożyczkobiorcy do polityki kredytowej poszczególnych instytucji finansowych. Money Guru ma na celu znalezienie jak najbardziej korzystnej oferty dla klienta, biorąc pod uwagę wymogi pożyczkodawców. Klient wypełnia wniosek, po czym zostaje przekierowany na stronę pożyczkodawcy, w celu dokończenia procesu weryfikacji oraz otrzymaniu ostatecznej decyzji kredytowej.
 
Money Guru umożliwia zaciągnięcie pożyczki w wysokości od 100 do 50000 zł, na okres spłaty zobowiązania do 60 miesięcy. Na stronie głównej, uwagę przykuwa brodaty mężczyzna, który przebrany jest w strój czarodzieja, mentora. Wskazuje on na formularz, poprzez który wnioskujemy o pożyczkę. Przedstawiona postać ma zachęcić Klientów do skorzystania z oferty firmy, czy jednak Moneyguru jest faktycznie prawdziwym “GURU” rynku pożyczek online? Moneyguru jest typowym pośrednikiem między pożyczkodawcą szukającym szybkich pieniędzy a wieloma firmami. Money Guru skupia wyłącznie pożyczki online. Poza tym firma zapewnia, że 98,67% wniosków zostało do tej pory zaakceptowanych. Wypełnienie wniosku o pożyczkę trwa zaledwie kilka minut. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymujemy najtańszą i najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb ofertę.

Koszty Pożyczki:

Money Guru – Koszty pożyczki Pożyczki na okres od 3 miesięcy do 5 lat. RRSO od 0 % do 1971 % RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Jednak pamiętajmy, że usługi oferowane przez MoneyGuru są darmowe, a my ponosimy jedynie opłaty obowiązujące w danej firmie pożyczkowej i przelewamy je na konto pożyczkodawcy, a nie platformy MoneyGuru. Powyżej wskazane opłaty podane są na głównej stronie serwisu Money Guru i dotyczą opłat obowiązujących u pożyczkodawców. Ponadto musimy pamiętać, że każdemu zostaje indywidualnie przyznawana pożyczka, czyli od różnego Pożyczkodawcy. Wiemy przecież, że każda firma posiada inny cennik usług. Koszty z pewnością będą się znacznie różnić.
 

Najczęstsze Pytania

Ile to kosztuje ?

W Money Guru nie pobieramy żadnych opłat od konsumentów.

W Money Guru dokładamy wszelkich starań z nadzieją, że nasza usługa jest klarowna oraz przejrzysta jak to tylko możliwe, a w szczególności, jeżeli mówimy o różnego rodzaju opłatach oraz kosztach. Nie jesteśmy Pożyczkodawcą, po wypełnieniu wniosku pożyczkowego kierujemy się do pożyczkodawcy. 

NASZA USŁUGA JEST DARMOWA. Oznacza to, że korzystając ze strony Money Guru nie poniesiesz żadnych kosztów. Jakiekolwiek pieniądze, które otrzymasz na swoje konto będą wynikiem umowy, którą możesz zawrzeć z Pożyczkodawcą, z którym nasza technologia dopasuje Twój wniosek o pożyczkę przez internet. Money Guru dąży do współpracy tylko z tymi Pożyczkodawcami, których praktyki rynkowe uważamy za sprawiedliwe i rozsądne, mając na uwadze przede wszystkim Twoje dobro.

Co to jest RRSO ?

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to procentowa wartość całkowitego kosztu kredytu lub pożyczki w stosunku rocznym.Wysokość RRSO zależy od całkowitej kwoty pożyczki oferowanej przez danego pożyczkodawcę.

Money Guru zawsze stara się znaleźć swoim klientom najbardziej korzystną pożyczkę, a wypełnienie naszego wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy z pożyczkodawcą, którego oferta zostanie przedstawiona.

Dodatkowe opłaty za opóźnienie lub niespłacenie pożyczki.

Jeżeli martwisz się że możesz mieć problém ze spłatą swojej pożyczki, skontaktuj się jak najszybciej ze swoim pożyczkodawcą.

Twój Pożyczkodawca będzie w stanie przedstawić wszelkie możliwe opcje spłaty oraz wyjaśnić jakie dodatkowe koszty wynikną w przypadku opóżnienia czy braku spłaty pożyczki w terminie.

Wszelkie informacje odnośnie tego, czego można się spodziewać w przypadku opóżnienia czy braku spłaty pożyczki będą widoczne w umowie pożyczkowej przy każdej z poszczególnych ofert, którą możesz otrzymać za pośrednictwem strony Money Guru. Jeżeli coś jest niezrozumiałe lub budzi Twoją niepewność, proszę skontaktuj się bezpośrednio ze swoim Pożyczkodawcą.

Opinia o Pożyczkodawcy

Natalia
Natalia
Czytaj więcej
Moim zdaniem oferta jest uczciwa. Nikt nikogo nie oszukuje, zero ukrytych kosztów. Do tego obsługa bardzo miła i przyjemna. Polecam.
Nieznany
Nieznany
Czytaj więcej
Dobra pożyczka 🙂
Robert G.
Robert G.
Czytaj więcej
Moim zdaniem warto im zaufać. Polecam.
Anonim
Anonim
Czytaj więcej
Bardzo niska kwota promocyjnej pożyczki ! Duzy minus !
Marian
Marian
Czytaj więcej
Niezawodni. Nie raz uratowali mi tyłek. Polecam.
Poprzedni
Następny

Kontakt

Dane kontaktowe :

Dokładna nazwa firmy: Monevo Ltd
Siedziba firmy: ul. Domaniewska 39A, Warszawa
E-mail: info@moneyguru.com.pl
Strona:  https://www.moneyguru.com.pl
 
Telefon kontaktowy: brak informacji
Godziny pracy: 24/h
NIP: Z1498441
REGON: 06511345

Dlaczego My ?

0

UDZIELONYCH POŻYCZEK

0

OFERT POŻYCZKOWYCH

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

moneyfox pożyczki

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie Zapraszamy !

4.7/5 - (3 Głosów)