Przejdź do treści

Mutum

moneyfox pożyczki
Umiejętność
Jakość usługi 95%
Umiejętność
Przyznawalność 85%
Umiejętność
Ocena kontaktu z klientem 86%
Umiejętność
Nasza Ocena 92%

Wiek pożyczkobiorcy: od 20 do 80 lat 
Okres : od 1 do 60 miesięcy
Zakres pożyczki: od 500 zł do 20 000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                          
– Dowód osobisty,

– Konto bankowe,
– Adres email,
– Telefon komórkowy,                                  
– Polskie obywatelstwo,
– Adres zamieszkania na terenie PL    

Zalety:
– Atrakcyjna kwota pożyczki,
– Wnioskowanie online,
– Bez zaświadczenia o zarobkach,
– Brak przelewu weryfikacyjnego,
– Możliwość posiadania dwóch zobowiązań jednocześnie,
– Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady:
– Ograniczony przedział wiekowy – pożyczki dostępne od 20 do 80 roku życia
– Sprawdzanie rejestrów dłużników BIG

moneyfox pożyczki

1 – 60 miesięcy

Okres Spłaty

Kwota Pożyczki

500 – 200.000 zł

4.55/5
4.6/5

2509 osób wybrało tę ofertę

Mutum :

Długoterminowe pożyczki w Mutum dostępne są w wysokości od 500 do 20000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 48 miesięcy od momentu podpisania umowy z wybraną firmą poza bankową. Procedura wnioskowania o pomoc finansową jest bardzo prosta, a formalności sprowadzone są do minimum. O pożyczkę na raty mogą ubiegać się już osoby pełnoletnie, oraz osoby starsze. Firma finansowa nie wymaga od pożyczkobiorców wykonania przelewu weryfikacyjnego, który konieczny jest do wykonania w większości firm poza bankowych. Należy jednak zaznaczyć, że podpisanie umowy pożyczkowej dokonywane jest w obecności kuriera, który dostarcza wszystkie niezbędne dokumenty pod wskazany adres klienta. Istnieje jednak również możliwość podpisania umowy za pośrednictwem aplikacji Blue Media. Przed podpisaniem umowy warto zapoznać się z opiniami byłych pożyczkobiorców, którzy korzystali z usług firmy.

Mutum – Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do otrzymania pożyczki za pośrednictwem portalu Mutum.pl jest odwiedzenie strony internetowej i wybranie interesujących nas parametrów. Po zaznaczeniu wysokości kwoty pożyczki i okresu spłaty na wirtualnym kalkulatorze zostajemy przekierowani na formularz o pożyczkę. We wniosku zobowiązani jesteśmy o podanie podstawowych danych osobowych oraz informacji o aktualnym zatrudnieniu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej do naszych drzwi zawita kurier, który dostarczy nam umowę do rąk własnych. Jeżeli znajdujesz się w gronie osób, które otrzymały negatywną odpowiedź pożyczkową, prawdopodobnie Twoje dane widnieją w bazie dłużników, lub podczas wypełniania wniosku o pożyczkę podałeś nieprawidłowe dane. Klient również podlega ocenie ryzyka kredytowego, która przygotowana jest na podstawie zebranych informacji o pożyczkobiorcy.

Mutum – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki: 

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 70,91%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 9000 zł, całkowita kwota do spłaty 18511,57 zł, zmienne oprocentowanie wynosi 10%, rata pożyczki 514,82 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy.

Najczęstsze Pytania

Czy w Mutum można mieć kilka pożyczek jednocześnie ?

Na ten moment Mutum udostępnia pobieranie tylko jednej pożyczki do czasu jej spłaty.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Mutum ?

Najczęstszą przyczyną odrzucenia wniosku są źle podane dane osobowe podczas rejestracji lub próba jego weryfikacji za pomocą konta bankowego, które nie jest osobistą wartością klienta.

Mutum może również odrzucić wniosek o pożyczkę, jeżeli zdolność kredytowa klienta wzbudza obawy co do zdolności spłaty zadłużenia. Może to być spowodowane niskim dochodem w porównaniu z obecnymi zadłużeniami lub obecnością w bazach dłużników BIK oraz BIG.

Czy w Mutum dostanę pożyczkę w weekend/święto ?

Usługa Mutum dostępna jest o każdej godzinie w dowolny dzień tygodnia. Jedynym wyjątkiem są święta państwowe, podczas których firmy pożyczkowe nie przyjmują nowych wniosków. W takim wypadku nasz wniosek zostanie rozpatrzony wczesnym rankiem następnego dnia roboczego.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Mutum trafi do sądu ?

W większości przypadków, gdy klient zalega z płatnościami, najpierw zostaje wszczęty proces windykacyjny. Jeżeli nie będzie on przynosił efektu, klient może dostać ostrzeżenie o planach skierowania jego sprawy do sądu. O faktycznym pozwie dłużnik zostaje poinformowany drogą pocztową.

Jakie źródła dochodu akceptuje Mutum ?

Wnioskując o pożyczkę w Mutum klient musi wykazać stały dochód umożliwiający mu spłatę pożyczki. Źródło tego dochodu nie gra roli w osądzie jego zdolności kredytowej. Tak długo, jak wnioskodawcę stać na spłatę zadłużenia, Mutum udzieli pomocy w uzyskaniu niezbędnych funduszy.

Czy Mutum wymaga zaświadczenia od pracodawcy ?

Nie. Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy mieć pod ręką dowód osobisty. W trakcie składania wniosku będzie on potrzebny do podania pewnych danych niezbędnych do weryfikacji klienta.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Mutum ?

Pożyczka może pojawić się na naszym koncie już w 15 minut! Czas oczekiwania na pieniądze będzie zależał głównie od banku, który musi zaksięgować przelew.

Czy w Mutum trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki ?

Nie. Uzyskane dofinansowanie możemy przeznaczyć na dowolne cele, bez konieczności informowania o tym firmy.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Mutum ?

Poprzez wcześniejszą spłatę pożyczki na raty klient może zaoszczędzić na koszcie odsetek, który poniósłby w przypadku przeprowadzania spłat zgodnie z harmonogramem. Istnieje również możliwość wynegocjowania zmniejszenia kosztów rat dzięki częściowej nadpłacie pożyczki.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Mutum, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej ?

Tak. W chwili, gdy Mutum pozwala na uzyskanie tylko jednej pożyczki w serwisie na dany moment, posiadanie odpowiedzialności finansowych w ramach pożyczek z innych serwisów lub banków nie stoi na przeszkodzie w wykorzystaniu oferty Mutum.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Mutum ?

Dzięki Mutum umowę o pożyczkę zawrzesz całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu. Jej treść uzyskasz elektronicznie na swoją skrzynkę e-mailową. Gdy ją zaakceptujesz, po chwili otrzymasz obiecane pieniądze.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Mutum ?

Tak. Szczegóły dokonania spłaty pożyczki przez osobę trzecią będą zawarte w umowie. Po odpowiedź na dodatkowe pytania należy skierować się do biura obsługi klienta.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Mutum ?

Użytkownik korzystający z serwisu może zgłosić reklamację drogą elektroniczną, na adres kontakt@mutum.pl. W treści reklamacji musi się znajdować:

  • Imię i nazwisko klienta
  • Adres korespondencyjny
  • Opis problemu, który jest podstawą reklamacji
 

Firma zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację w ciągu 30 dni od momentu jej otrzymania. Jeżeli to nie nastąpi, klient zamiast tego otrzyma wyjaśnienie powodu zwłoki oraz przewidywany termin udzielenia odpowiedzi.

Opinia o Pożyczkodawcy

Anonim
Czytaj więcej
MUTUM nie potrzebuja zaświadczeń o zarobkach ani żadnych innych głupich dokumentów, a cała papierologia ogrniczona jest do minimum! To wszytsko sprawia, że pieniądze przyznawane i wypłacane są od razu. Jak komuś zależy na pewnej, szybkiej kasie tp Mutum jest dobrym wyborem.
Marcin X
Marcin X
Czytaj więcej
Moim zdaniem super cennik, a przecież cennik to pierwsze na co zwracamy uwage przy doborze pożyczki!!!
Przemysław R.
Przemysław R.
Czytaj więcej
Można mieć inna pożyczkę-większość firm nie daje takiej możliwości.
Anonim
Anonim
Czytaj więcej
W kategorii pożyczka ratalna jest to zdecydowanie oferta numer jeden! Zdecydowałem się na pożyczkę u nich w kwocie 12.000 zł (jest to na serio spora kwota, ale potrzebowaliśmy większych pieniędzy na remont, a nie mieliśmy wystarczająco dużo oszczędności). 12k rozbiliśmy z żoną na 12 rat i po roku pożyczka była spłacona. Miesięczny koszt takiej pożyczki to niespełna 1200 zł- uważam, że to była super decyzja, bo gdybyśmy poczekali z żoną rok i co miesiąc odkładali po 1000 zł na remont to dziś kosztowały on nas dużo więcej- bo ceny wszytskiego poszły w górę- od robotników zaczynając na materiałach kończąc! nam się to opłacało.
Kotooo
Czytaj więcej
Jak komuś warunki i cennik nie pasują to niech szuka dalej. Ja z pożyczki w Mutum jestem zadowolony, bo mi warunki pasowały, a do tego mam poczucie, że nikt mnie na żadnym etapie nie oszukał. Wsyztsko zgodnie z umową, zgodnie z zapewnieniami. Moim zdaniem wart
Poprzedni
Następny

Kontakt

Dane kontaktowe :

Kredyt Express S.A.

Wolska11A/12A
20-411 Lublin

www: mutum.pl

Dlaczego My ?

0

UDZIELONYCH POŻYCZEK

0

OFERT POŻYCZKOWYCH

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

moneyfox pożyczki

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie Zapraszamy !

Oceń page