Przejdź do treści

Aasa

aasa kredyt
Umiejętność
Jakość usługi 95%
Umiejętność
Przyznawalność 87%
Umiejętność
Ocena kontaktu z klientem 86%
Umiejętność
Nasza Ocena 93%

Wiek pożyczkobiorcy: od 20 lat 
Okres : od 12 do 24 miesięcy
Zakres pożyczki: od 2000 zł do 10 000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                          
– Dowód osobisty,

– Konto bankowe,
– Adres email,
– Telefon komórkowy,                                  
– Polskie obywatelstwo,
– Adres zamieszkania na terenie PL    

Zalety:
– W pełni internetowa pożyczka bez wychodzenia z domu
– Pożyczka bez poręczeń i zabezpieczeń
– Wysoka górna granica wieku
– Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Konieczny jest wcześniejszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta, aby ustalić dokładną kwotę
– Możliwość zmiany terminu spłaty rat miesięcznych
– 10 zł rabatu na opłatę przygotowawczą pod warunkiem potwierdzenia danych na portalu Facebook.

Wady:
– Możliwość wzięcia pożyczki dopiero od 20 roku życia.
– Klienci są sprawdzani w rejestrze dłużników.

aasa kredyt

12 – 24 miesięcy

Okres Spłaty

Kwota Pożyczki

100 – 50.000 zł

4.6/5
4.6/5

1904 osób wybrało tę ofertę

AASA Polska :

Aasa Kredyt, a dokładniej oddział Aasa Polska S.A., to członek skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global. Aasa Global działa na rynku międzynarodowym, udzielając pożyczek klientom z całego świata. Oferuje pożyczki internetowe, będące najwygodniejszą formą pożyczek dla klienta. W Polsce działa od 2012 roku.

Aasa Kredyt jest firmą godną zaufania, ponieważ przestrzega reguł określonych przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów. Przyświeca jej także zasada fair lending, a także obowiązujące regulacje prawne. Szanuje prawa klientów, gwarantując im najwyższy standard świadczonych usług oraz dopasowane do ich potrzeb oferty. Firma posiada wiele marek pożyczkowych, takich jak np. Ratka. Aasa Kredyt ostatnio wypuściło również ofertę pożyczki dla firm, która ma okazać się finansowym ratunkiem dla sektora MŚP. Produkt AASA dla osób posiadających działalność gospodarczą lub spółkę cywilną nosi nazwę AASA dla biznesu.

Pożyczka na raty w Aasa

Aasa oferuje wyłącznie pożyczki na raty przez internet. Darmowe pożyczki ratalne nie występują w ofercie tej firmy pożyczkowej. W Aasa możemy pożyczyć od 2 000 do 10 000 złotych do spłaty w ciągu minimalnie 12 miesięcy a maksymalnie 24 miesięcy. Jest to oferta skierowana zarówno do nowych, jak i stałych klientów. W ramach tego zobowiązania należy ponieść koszty związane z oprocentowaniem stałym (10% w skali roku), opłatą przygotowawczą oraz opłatą administracyjną.

Reprezentatywny przykład:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 75,94%. Opłata przygotowawcza to 300 zł, odsetki od pożyczki wynoszą 755,73 zł, opłata administracyjna 0 zł, natomiast prowizja 3934 zł a, oprocentowanie stałe 10%. Łącznie do spłaty 11989,73 zł. Kalkulacja została przeprowadzona na dzień 01.03.2019r.

Najczęstsze Pytania

W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki jak najszybciej skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 22 2 40 40 40, aby porozmawiać o możliwych opcjach. Postarajmy się wspólnie uzgodnić plan działania zanim minie Twój termin spłaty.

Tak, dostosowujemy się do Twoich potrzeb i dajemy możliwość zmiany terminów spłat, pod warunkiem wcześniejszego skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00, tel. 22 2 40 40 40.

Aasa to odpowiedzialny pożyczkodawca i każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie.
Chcemy wypłacać pożyczki wyłącznie osobom, które posiadają zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki.
Pamiętaj, że każde dodatkowe zobowiązanie finansowe, jeśli masz kłopot ze spłatą aktualnego kredytu, działa na Twoją niekorzyść.
Najczęstszą przyczyną odmowy udzielenia pożyczki jest negatywna ocena zdolności kredytowej wynikająca z faktu, że:

  • Widniejesz w rejestrach dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania aktualnych należności finansowych: Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK) , Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG), Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG), ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KRD)
  • Nie masz zdolności kredytowej – jeśli kolejne zobowiązanie przekroczyłoby Twoje możliwości finansowe i negatywnie wpłynęło na Twoje finanse.
 

Powód odmowy udzielenia pożyczki wyślemy też do Ciebie emailem.

Po zaakceptowaniu Twojego wniosku o pożyczkę wyślemy Ci sms oraz email z linkiem do szybkiego i łatwego podpisania umowy online.

Na koszty pożyczki mogą składać się poniższe opłaty tj.:

  • Opłata przygotowawcza
  • Prowizja
  • Opłata administracyjna
  • Odsetki (10% w skali roku).
 

Wysokość kosztów pożyczki jest uzależniona od kwoty pożyczki. Możesz zawsze zapoznać się z kosztami w kalkulatorze pożyczki na stronie www.aasapolska.pl oraz w projekcie umowy przed jej podpisaniem.

Aasa to odpowiedzialny pożyczkodawca i każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie.
W ramach weryfikacji wniosku o pożyczkę w Aasa sprawdzamy bazy Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK) , Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG), Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG), ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KRD). Wpisy w zewnętrznych rejestrach dłużników uniemożliwiają nam udzielenie pożyczki.
Chcemy wypłacać pożyczki wyłącznie osobom, które posiadają zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki. Pamiętaj, że każde dodatkowe zobowiązanie finansowe, jeśli masz kłopot ze spłatą aktualnego kredytu, działa na Twoją niekorzyść.

Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, kierując się zasadami odpowiedzialnego pożyczania.
Jeżeli aktualną pożyczkę w Aasa spłacasz zgodnie z harmonogramem, możesz wnioskować o kolejną. Zwróć jednak uwagę, że niektóre przepisy prawne obowiązujące w Polsce jasno określają, kiedy nie możesz otrzymać pożyczki – np. jeśli nie upłynęło jeszcze 120 dni o daty wypłaty poprzedniej pożyczki.

Opinia o Pożyczkodawcy

Michał K.
Michał K.
Czytaj więcej
Dobra pożyczka - oczywiście dla tych, którzy wiedzą czego szukają. Raty są ok, łatwo od nich otrzymać pożyczkę, dzięki temu że można rozłożyć na 2 lata nie ma większych problemów ze spłatą. Zdecydowanie pożyczka warta uwagi
Juliusz F.
Juliusz F.
Czytaj więcej
Zdecydowanie jedna z najlepszych ofert na rynku.
Justyna
Czytaj więcej
Korzystałam z tej oferty i mogę napisać, że jestem raczej zadowolona. Myślę, że drugi raz tez skorzystałabym z ich oferty.
Witek
Witek
Czytaj więcej
Również należę do osób które są zadowolone z tej pożyczki. Przede wszystkim raty i stosunkowo niskie jak na pożyczki ratalne rrso !!!!!!!!!! To jest najważniejsze!
Barry
Czytaj więcej
Ta pożyczka powinna mieć zdecydowanie najlepsze noty i 5/5 w rankingu. Niskie raty, duża przyznawalność, mili konsultanci na infolinii, fajna opcja z czekami giro i blue media dla wybrednych.
Poprzedni
Następny

Kontakt

Dane kontaktowe :

Dokładna nazwa firmy: Aasa Polska S.A
Siedziba firmy: ul.Hrubieszowska 2, Warszawa
E-mail: info@aasapolska.pl
Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Strona : https://www.aasapolska.pl
NIP: 5252528111
REGON: 146017266
KRS: 0000411939

Dlaczego My ?

0

UDZIELONYCH POŻYCZEK

0

OFERT POŻYCZKOWYCH

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

moneyfox pożyczki

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie Zapraszamy !

4.5/5 - (2 Głosów)