Przejdź do treści

Ratka

ratka pożyczki
Umiejętność
Jakość usługi 95%
Umiejętność
Przyznawalność 87%
Umiejętność
Ocena kontaktu z klientem 86%
Umiejętność
Nasza Ocena 93%

Wiek pożyczkobiorcy: od 20 lat 
Okres : od 12 do 24 miesięcy
Zakres pożyczki: od 2000 zł do 10 000 zł

Wymagane do złożenia wniosku:                                                                          
– Dowód osobisty,

– Konto bankowe,
– Adres email,
– Telefon komórkowy,                                  
– Polskie obywatelstwo,
– Adres zamieszkania na terenie PL    

Zalety:
– Wysokie dostępne kwoty – od 2000 do 5000 złotych, a teraz nawet 10000 zł.
– Już za pierwszym razem możemy starać się o maksymalną kwotę pożyczki
– Możliwość wzięcia drugiej pożyczki przed całkowitym spłaceniem pierwszej
– Wnioskowanie w całości online
– Szybka decyzja – pieniądze otrzymamy następnego dnia roboczego
– Możliwość zmiany terminu spłat

Wady:
– Kontrola baz BIG (Infomonitor, ERIF i KRD)
– W niektórych przypadkach wymagane potwierdzenie dochodu

ratka pożyczki

12 – 24 miesięcy

Okres Spłaty

Kwota Pożyczki

2000 – 10.000 zł

4.68/5
4.7/5

1124 osób wybrało tę ofertę

Ratka :

Ratka to firma wchodząca grupy finansowej Aasa Polska, zajmującej się udzielaniem ratalnych pożyczek online. Spółka prowadzi swoją działalność zgodnie z regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów. Aasa dba także o przestrzeganie zasad fair lending. Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych, stojącego na straży najwyższych standardów etycznych i jakościowych w branży pożyczkowej. Aasa współtworzy także Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Firma otrzymała ponadto odznaczenie Odpowiedzialny Pożyczkodawca. Aasa Polska wchodzi w skład skandynawskiej grupy Aasa Global, działającej na międzynarodowych rynkach od 2010 roku.

Ratka oferuje swoim klientom krótkoterminowe pożyczki na kwotę od 2000 do 5000 złotych, a nawet 10000zł na okres spłaty od 10 do 24 miesięcy. To idealna propozycja dla osób, które nagle potrzebują finansowego wsparcia. Tym, co wyróżnia Ratkę spośród innych firm pożyczkowych, jest możliwość wzięcia dwóch pożyczek w tym samym czasie – aby starać się o kolejną, wystarczy spłacić przynajmniej połowę rat poprzedniej. Warto także zauważyć, że w Ratce nie ma limitów – już za pierwszym razem możemy się starać o maksymalną kwotę.

Koszty pożyczki w Ratka.pl

Minimalnie można wnioskować o pożyczkę w wysokości 1000 zł, zaś maksymalnie – 5000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 miesięcy do nawet 2 lat. Stałe roczne oprocentowanie w Ratka.pl na chwilę obecną wynosi 10%. Oprócz odsetek w skład kosztów pożyczki wlicza się także opłata przygotowawcza – jej wysokość zależy od wysokości pożyczki. I tak – za pożyczkę od 1000 do 1499 zł klient zapłaci 390 zł, od 1500 do 1999 zł – 590 zł, od 2000 do 2499 zł – 890 zł, od 2500 do 2999 zł – 1090 zł, od 3000 do 3499 zł – 1390 zł, od 3500 do 3999 zł – 1590 zł, od 4000 do 4999 zł – 1790 zł, 5000zł – 2490 zł.

W przypadku pożyczki od 1500 zł w górę naliczana jest także miesięczna opłata administracyjna w kwocie 15 zł lub dla pożyczek w wysokości 2500 zł w górę – 25 zł. W przypadku nieterminowego spłacania należności trzeba liczyć się także z dodatkowymi opłatami.Ratka.pl gwarantuje darmową wcześniejszą spłatę przed terminem oraz brak kosztów w przypadku zmiany harmonogramu spłaty pożyczki oraz wydłużenia okresu kredytowania.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Jak napisałem na wstępie, Ratka oferuje pożyczki w atrakcyjnych kwotach. Nie są to jednak klasyczne chwilówki (termin spłaty jest dłuższy niż 1 miesiąc), a pożyczki ratalne. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany tego typu rodzajem oferty, to powinieneś zwrócić uwagę na to, co ma do zaoferowania Ratka.

Za pomocą serwisu internetowego ratka.pl możesz zaciągnąć pożyczkę ratalną, której minimalna wysokość wynosi 1 000 złotych, a maksymalna nawet 10 000 złotych. Minimalny okres spłaty to 12 miesięcy, a maksymalny wynosi 24 miesiąc. Przykładowe koszty pożyczki przedstawiają się następująco:

Kwota pożyczki: 3 000 zł.
Liczba rat: 24.
Wysokość raty: 225,68 zł.
Oprocentowanie: 10%.
Odsetki od kwoty pożyczki: 322,08 zł.
Opłata przygotowawcza: 300 zł.
RRSO: 87,90%.
Całkowita kwota do zapłaty: 5 416,08 zł.

Warto dodać, że na lojalnych pożyczkobiorców, którzy spłacają zaciągnięte pożyczki na czas czekają atrakcyjne programy lojalnościowe, umożliwiające obniżenie wysokości rat lub zwrot części poniesionych kosztów.

 

Najczęstsze Pytania

Czy w ratka.pl mamy opłatę weryfikacyjną ?

W ratka.pl klienci nie muszą wysyłać opłaty weryfikacyjnej w postaci 1 grosza. Oczywiście musimy zweryfikować tożsamość osoby składającej wniosek. Wykorzystujemy do tego celu firmę kurierską. Kurier w dogodnym dla klienta terminie i miejscu dostarczy do podpisu i jednocześnie potwierdzi zgodność danych klienta z danymi z dowodu osobistego. Taka procedura ma za zadanie chronić klientów przed próbami wyłudzeń pożyczek na fałszywe czy skradzione dane osobowe.

Mam kredyt w banku. Czy mogę wnioskować o pożyczkę ?

Tak, jeśli Klient nie ma zaległości w spłacaniu rat i odsetek oraz nie figuruje w rejestrach dłużników BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) może wnioskować o pożyczkę w Ratka.pl.

Czy mogę ubiegać się o kolejną pożyczkę, jeśli nie spłaciłem poprzedniej ?

Tak, Klient może ubiegać się o drugą pożyczkę przed całkowitą spłatą bieżącego zobowiązania. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat aktualnej pożyczki.

Chciałbym spłacić pożyczkę przed terminem. Czy to możliwe ?

Tak. Klient może w dowolnym momencie okresu spłaty oddać całe zobowiązanie, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Wymagamy jedynie skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty, którą Klient musi uregulować.

Nie dam rady spłacić pożyczki w terminie. Co zrobić ?

W przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki, należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia dogodnego rozwiązania.

W jaki sposób mogę otrzymać pieniądze z pożyczki ?

Pieniądze na konto po pozytywnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej możesz otrzymać na trzy sposoby:

– Tradycyjny, czyli przelewem na konto. Jest to bezpłatna forma przekazu pieniężnego w postaci przelewu ELIXIR. Środków zaksięgują się na Twoim koncie w zależności od sesji rozrachunkowych banków. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 24 godziny

– Jeżeli nie chcesz otrzymać przelewu bankowego – wybierze formę wypłaty w postaci czeku GIRO. Wypłata gotówki następuję wówczas w urzędzie pocztowym w oddziałach całej Polski. Jednorazowy koszt takiej wypłaty wynosi 13 zł i jest przekazywany do Banku Pocztowego. Opłatę pobieramy wraz z pierwszą ratą pożyczki. Pamiętaj, że czek ważny jest 7 dni.

– Zależy Ci na bardzo szybkim otrzymaniu środków na konto, możesz skorzystać z przelewu ekspresowego Bluecash. Wypłata tych środków nastąpi w ciągu 3 godzin od momentu podpisania umowy. Zapłacisz za to jedynie 3 zł.

Opinia o Pożyczkodawcy

Olek
Olek
Czytaj więcej
Ratka to firma, która ma najlepsze opinie klienta. A co może być lepszym wyznacznikiem niż zadowolony klient? Bo chyba nikt nie lubi przepłacać, a u nich się nie przepłaca!!! Do tego klient traktowany jest z szacunkiem, wypłaty są szybkie, a kwoty pożyczki wysokie. No rewelacja. Polecam wszytskim. Ja i nie tylko ja, ale też setki, a może i tysiące zadowolonych klientów.
Grażyna T.
Grażyna T.
Czytaj więcej
Firma- wzór! Najlepsza na rynku!!!
Ksawery
Ksawery
Czytaj więcej
Firm pożyczkowych udzielających pożyczek online, zarówno chwilówek jak i pożyczek ratalnych na rynku jest sporo, jest w czym wybierać, grunt to wybrać najlepszą ofertę pożyczkową i najtańszą pożyczkę! W mojej opinii najlepszą pożyczka na raty jest właśnie oferta firmy Ratka! To niezastąpiona, tania, uczciwa firma pożyczkowa, która tworzy swoje oferty dla klientów, rozumiejąc ich potrzeby! Polecam zapoznac się z ich ofertą, a sami się państwo przekonają!.
Adi
Adi
Czytaj więcej
Na raty to tylko Ratka. Najlepsa firma ratalna w Polsce. Polecam.
Maria Z.
Maria Z.
Czytaj więcej
Numer jeden na rynku/ Najlepsza firma!
Poprzedni
Następny

Kontakt

Dane Kontaktowe:

Adres:
ul. Pilchowicka 27/8
02-175 Warszawa

Kontakt:
Telefon: 801 40 40 40
E-mail: info@ratka.pl

Godziny pracy:
8.00-19.00

Pozostałe informacje:

KRS: 0000577778
NIP: 5223040140
Regon: 362678227

Strona : https://ratka.pl

Dlaczego My ?

0

UDZIELONYCH POŻYCZEK

0

OFERT POŻYCZKOWYCH

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

moneyfox pożyczki

Prezentujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych pożyczkodawców w sieci . Bardzo szeroka oferta. Serdecznie Zapraszamy !

5/5 - (1 Głosów)